Web Tasarım Referanslarımız

Web Tasarım Referanslarımız için Çalışırken İlke Edindiğimiz; UOKISweb olarak tüm teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz, müşterilerimiz için hem görsel hemde işlevsel web siteleri üretip; arama motorlarında ön planda olmaları için çalışmalarımızı dinamik yapı ile gerçekleştiriyoruz.

Tüm web sitelerimiz için gelişmiş yönetim paneli UOKISiys'i geliştirdik, istediğiniz zaman dilerseniz masa üstünden dilerseniz mobil cihazlarınızdan kolayca ulaşabildiğiniz; sitenizi yönetebildiğiniz içerik yönetim sistemi ile müşteri diyaloglarınızı takip edebileceğiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılamakta. UOKISiys içerisinde iş programlarınızı takip eden ajanda, UOKIScrm ve UOKISteklif programlarını ücretsiz sahip olabiliyorsunuz...

Arama Motorlarında Önde Olun; doğru metin ve kelime seçimi ile UOKISweb arama motorlarında önde olmayı referansları ile kanıtlar, sizlerle çalıştığımız sürece haftalık, aylık raporlarla web yolumuzu belirler Google gibi arama motorlarında önde olmanızı sağlarız. Dilerseniz UOKISseo'dan da faydalanabilir. PR çalışmalarınızı takip ederek bir adım daha önde olmanızı sağlayabiliriz.

RESPONSIVE Tasarım (Tarayıcı Boyutuna Duyarlı Tasarımlar)

UOKISweb olarak tüm tasarımlarımız %100 tarayıcı uyumludur masaüstü, mobil, tablet ve büyük ekranlarda işlevsel görüntüsü yanı sıra dilerseniz UOKISandroid ile Webview özelliğinden faydalanabilirsiniz.

ÖRNEK TASARIMLARIMIZI AŞAĞIDA GÖREBİLİR
DİLERSENİZ MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ;


Müşteri Bilgi Hattı;
Telefon: 0 850 305 0 824 Gsm:0 532 563 18 72


UOKIS Mutlu Müşterileri

Web Tasarım Referanslarımız da sizleri de görmek isteriz...

www.UARTIUM.com
www.CEVRETASARIM.com
www.SERNAK.com
www.UOBENKURAL.com.tr
www.BIROZON.com
www.BIRIKIMSU.com.tr
www.GUVENLIGRUP.com
www.DEMSPOR.com
www.KENLTD.com
www.KURALİNSAATEMLAK.com
www.IZMIRATATEMİZLİK.com
www.ATATANKTEMIZLIGI.ml