Web Programlar

Web Programlar; 7/24 anında ulaşabileceğiniz ticari yazılımlarımız sayesinde işletmenizin muhasebe, müşteri ilişkileri, üretim süreci v.b pek çok alanda kullanabileceğiniz kendimizin geliştirdiği programlardır.


UOKIScrm : Müşteri ilişkilerini ve pazarlama bölümünü takip edebileceğiniz,anında online teklif hazırlayabileceğiniz ve yaptığınız satışları hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz programımız. Özel raporlama ve personel performansı değerlendirme sistemleri ile güncel tüm süreci takip edebilirsiniz.

UOKISerp : Üretim süreci ve bölümleriniz arasındaki iletişi sağlayan, önceden planlama yapmanızı sağlayan, kargo ve nakliye sürecinde eksiksiz raporlayan erp sistemi sayesinde nerede olursanız olun üretiminizi anında görebilir sisteme alınacak önlem ve raporlama emrini verdirebilirsiniz.

UOKISmail : Günümüz teknolojilerinde dijital pazarlama unsurlarından mail market çalışmasında sizlere hazır ve özel tasarım şablonlar sunan, dilediğiniz kadar toplu mail gönderebileceğiniz, ister kendi mail datanıza ister izinli mail datalarına tanıtım ve bilgilendime maili gönderebilirsiniz.

UOKISmuhasebe: Online ön muhasebe programı ile cari, kasa, banka, çek vb. pek çok muhasebe işlemlerinizi online yapmanızı sağlar.