Neden UOKIS?

UOKIS; sizler için en uygun yazılım ve tasarımı belirlemek, belirlenen hizmeti en kısa zamanda hayata geçirmek için çabalar. Yapılan hizmetten daha iyi faydalanmak için sürekli geliştirme, geliştirme süreci boyunca kusurlar ve yeni projeler geliştirir.


Hazırladığımız interaktif ticari programlar sayesinde geniş bir raporlama ve kolay kullanıcı arayüzleri geliştirir. Crm, Erp, İş Akış Programı, Toplu Mail ve Marketing, Ön Muhasebe programları sayesinde işletmenizin gelir gider, potansiyel müşteri ve aktif müşteri raporlarınızı, Üretim sürecinizi izleyerek; üretim takip, fason takip, imalat sürecinizi analiz eden raporlar sunar. Planlama süresi içerisinde hedef, süreç ve sonuç ilişkinizde hangi noktada olduğunuzu en kısa ve doğru sonuçlarla sizlere sunar.

UOKIS Digital Pazarlama Sistemi ile; kurumsal (katalog) web sitesi, e-ticaret sitesi, seo ve sem(adwords v.b) gibi alanlarda sizleri temsil eder. Size özel tasarım ve yazılımlarla ihtiyacınıza uygun sistemi tercih edebilir, tercih ettiğiniz sistem hangisi olursa olsun; e-pazarlarda (n11, sanalpazar v.b) gibi platformlara ürünlerinizi kategori eşleştirerek hızlı bir şekilde xml ile ekleyebilirsiniz.

UOKISDijiTercih ile; var olan tasarımlarımızdan uygun ücret ve 1 saatte kurulum ile kendinize özgü İYS (içerik yönetim sistemi vb. yönetim paneli) internette ki yerinizi alabilirsiniz.

UOKIS sadece digital pazarlama tedarikçiniz değil, İŞ ORTAĞINIZ'dır.